Відпочинок – це зміна діяльності!

Саме це стверджують вихованці Полтавської гімназії №13, які кожного ранку з задоволенням прокидаються, щоб прийти до школи та попрацювати на пришкільному подвір`ї.
   Згадуючи слова літературного героя з казки-притчі Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц», який наголошував, що «прокинувшись вранці, причепурився сам – причепури свою планету», дітлахи разом зі своїм учителем з задоволенням доглядають за квітниками, допомагають двірнику підтримувати чистоту на пришкільній території та отримують насолоду від спілкування один з одним.
    Протягом літа для учнів 5-8, 10 класів буде проходити навчально-виробнича практика. Тож, сподіваємося, що 1 вересня діти пишатимуться тим, що підтримали благоустрій шкільного подвір`я.