ВІДБУЛОСЯ!

Загін випускників поповнився!
09 червня 2017 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах м.Полтави пройшли урочистості з нагоди випуску 9-х класів. Не минула ця подія й Полтавську гімназію №13.
   О 10.00 в актовій залі зібралися випускники, вчителі, батьки, щоб стати свідками, як сімдесят вісім учнів 9-х класів отримають документи про базову середню освіту. Традиційне свято розпочала вступним словом директор Орловська Наталія Володимирівна, яка не лише привітала з цією подією, а й поінформувала присутніх з досягненнями дев’ятої паралелі на поточний навчальний рік.
     Отримані свідоцтва, сказані красиві слова на адресу учнів, батьків, вчителів. Пролунали вірші й пісні, присутні переглянули танцювальні номери. Свято відбулося.
Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг гімназії і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї. А хтось продовжить навчання в десятому класі.
Випускний у дев’ятому - це коротка зупинка на цьому перехресті.
      Побажаємо нашим випускникам-дев’ятикласникам зробити правильний вибір та впевнено продовжити крокувати цікавими стежками життя.