Ліцейські волонтери віддають серце тваринам

На перший погляд, ліцейське життя відоме своїми навчальними досягненнями та активною учнівською спільнотою. Проте, є ще один аспект, який робить наш ліцей непересічним - це його внесок у допомогу бездомним тваринам. Ліцейські волонтери демонструють приклад підтримки та турботи, викладаючи власний час та зусилля на благодійність.

За останні роки, учні, учителі та батьки ліцею створили вражаючу спільноту, спрямовану на допомогу бездомним тваринам у нашому місті. Вони організовують регулярні поїздки до місцевого притулку для тварин, де допомагають у догляді за собаками та котами, допомагають відновлювати їхнє здоров'я та забезпечують їх усілякими необхідностями. Регулярно вигулюють собачок.🐕‍🦺🦮

Окрім того, вони проводять благодійні акції, щоб збирати корма, крупи, ліки ,щоб забезпечити притулок необхідним. Їхня допомога бездомним тваринам не тільки відображає найкращі цінності нашого ліцею, але й слугує яскравим прикладом емпатії та відданості справі.

"Коли я допомагаю цим тваринам, я відчуваю, що роблю щось дійсно важливе. Це вчить мене бути ласкавішою людиною", - розповідає Оля, учениця 7-Д класу, одна з учасниць волонтерської групи.

Ліцейські волонтери вчать нас, як навчитися співчувати та приймати активну участь у допомозі тим, хто потребує нашої уваги. Вони показують, що навіть невеликі дії можуть мати великий вплив на життя тих, хто знаходиться у скрутному становищі.

Такі вчинки стають світлим прикладом для всіх нас і доводять, що наше ліцейське співтовариство - це не лише місце навчання, а й цілковите втілення цінностей гуманності та співчуття.

Допомагаючи тваринам, ми вчимося бути кращими людьми❤️❤️❤️