«Відкриті серця»

Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного оздоровчого табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти. Особливою популярністю користується у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме такі заходи сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал. Саме з цією метою в пришкільному таборі «Посмішка» 06.06 було проведено конкурси на виготовлення найкращої моделі серця «Відкриті серця», та на кращу вітальну листівку від загону. Діти проявили великий творчий та мистецький талант, підійшли до виконання даної роботи відповідально  та креативно.  Роботи були презентовані, складено фото-звіт, учасникам вручено грамоти.