"Пошук скарбів"

Справжньою родзинкою програми літнього дозвілля, що проводиться для учасників пришкільного оздоровчого табору «Посмішка», стала гра «ПОШУК СКАРБІВ»
Діти, об’єднані у невеличкі групи, вирушали на пошук скарбу, до якого їх приведе заповітна карта. За найкращими законами пригодницького жанру учасники квесту один за одним розшукують на маршруті чергові підказки. А щоб їх отримати, випробовують власні сили в розгадуванні кросвордів та загадок. Кожна правильна відповідь наближає пошуковців до омріяної мети. Тож, коли вони самі сумнівалися у виборі, зверталися за допомогою до своїх вихователів та вожатих.
    За веселою рухливою розвагою «Пошук скарбів» приховує комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички.
    Гра досягла кульмінації, коли знайдено основний СКАРБ – це справжній вибух радості, шалене святкування.
І не так важливо, що кожен вихованець отримав солодкі призи. Для дітей це – омріяна перемога.