Богатирські перегони

У сьогоднішній день, 16 січня 2024 року, 13-й ліцей "Успіх" пережив захоплюючі миті, завдяки богатирським перегонам, що відбулися серед учнів 6 класів. В заході взяли участь представники 5-ти класів, створивши надзвичайно захопливу та напружену атмосферу.
На полі битви виявилися справжні таланти та енергія молодих учасників, які змагалися за звання найкращих богатирів ліцею. По завершенні заходу визначились не лише переможці, але і ті, хто вийшов із змагань справжніми героями.
Серед тих, кого визнали кращими, була сформована справжня команда богатирів, яка буде гідно представляти наш ліцей на міському етапі. Ці юні герої не лише виявилися найсильнішими в боротьбі, але й показали високий рівень співпраці та командного духу:
1. Куц Аріадна
2. Ніфантова Олександра
3. Курочка Діана
4. Сербин Катерина
5. Дубовик Софія
6. Власенко Анна
7. Чалкова Вікторія
8. Кузнецова Софія
9. Міщенко Тетьяна
10. Вольський Максим
11. Похил Ігор
12. Мартус Денис
13. Волошин Михайло
14. Стріляний Олександр
15. Грищенко Євгеній
16. Скляр Дамір
17. Тесленко Тимур
18. Овраменко Руслан
Богатирські перегони не лише виявили талановитих і спритних учнів, але також посилили дух спільноти ліцею, де кожен може відчути себе частиною великого і вдячного колективу. Нехай цей захоплюючий день залишиться в пам'яті всіх учасників, нагадуючи про те, що разом ми сила, а вся команда – це невичерпне джерело успіху та перемог.