«Модний вирок»

Мода – що може бути цікавішим? Мода і стиль – поняття не лише сучасного світу. Це не тільки стрімка гонитва за всім новим, це – проникнення в суть новизни при одночасному зверненні до витоків, до старих традицій. Для демонстрації нових сучасних модних колекцій модельєри залучають манекенниць і влаштовують дефіле.
    14.06 вихованці пришкільного табору «Посмішка» мали теж можливість відчути себе справжніми модельєрами та моделями для показу оригінальної колекції створеної самими дітьми. Було проведено показ мод, але він був не звичайний, а носив тематичний характер. Всі моделі були виготовлені із підручних матеріалів і мали не менш яскравий та привабливий вигляд ніж справжні. Дітям вдалося зачарувати всіх неповторністю, новизною та оригінальністю своїх костюмів.