Завершив свою роботу пришкільний табір "Посмішка"

15 .06 відбувся урочистий захід закриття пришкільного оздоровчого  табору «Посмішка» Полтавської гімназії №13 .  Усі чотири загони презентували неповторні виступи, які готували з великою старанністю і натхненням . Концертна програма включала в себе танцювальні й музичні номери , а також інші види розваг , які найповніше відтворювали  таланти дітей і дорослих. У заході приймали участь як діти, так і їх вихователі та вожаті . Разом усім учасникам вдалося створити неповторну атмосферу свята, що викликала у всіх дітей радість і захоплення, сум і щире співчуття з приводу закриття улюбленого табору . Ліричні українські народні пісні, запальні джазові танці та інші не менш яскраві виступи справили незабутнє враження на маленьких глядачів і викликали радісні емоції у самих виконавців. Цікавим був музичний виступ англійською мовою, підготовлений дітьми спеціально до цього заходу і гідно виконаний на сцені. Французька пісня у виконанні вожатих надихнула дітей на старанність у вивченні іноземних мов. Загалом концерт викликав у дітей незабутні яскраві враження , які ще довго житимуть у спогадах про чудові дні відпочинку у таборі «Посмішка».