Літній мовний табір “Friends” Полтавської гімназії №13 працював з 29.05 по 15.06.2017р. для учнів 5-6 класів. Мова спілкування – англійська, німецька, французька. Волонтерами, крім учителів іноземних мов гімназії, виступили студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. Під час занять діти мали змогу взяти участь у різних видах діяльності, таких як: опис картинок з теми з використанням комп’ютера, обговорення висловів, розучування пісень, віршів іноземною мовою, розв’язування кросвордів, перегляд мультфільмів з обговоренням, різноманітні лексичні ігри “Taboo”, “Scribble”, “Are you my mum?”, “Talk to me” і т.п., складання пазлів, робота у групах над проектами “Our Hobbies”, Healthy Food” , гра-квест “Take a Photo With…”.
     Кожен день починався з ранкової зарядки англійською мовою.
Діти відвідали заняття у центрі “ Вікно в Америку” у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського.
    Результатом роботи табору було те, що учні розширили свої знання з тем, здобули досвід з мовленнєвої компетенції, навчилися працювати у парах та командах, виконувати проектні роботи, розвивали навички логічного мислення та увагу.