Ними пишається гімназія!

Добігає кінця перший місяць літа. Це значить, що на одну третину учні гімназії вже відпочили від минулого навчального року. Але й досі залишалися в «роботі» наші одинадцятикласники: здавали ЗНО, готувалися до випускного вечора, складали плани на майбутнє.
     І нарешті довгоочікувана мить: підбиття підсумків – результати ЗНО. Чи підтвердять учні річні оцінки з предметів? Чи отримають відмінники медалі? Хвилюванням не було меж. А результати все ж таки порадували більшу кількість учнів.
    Курчат рахують восени! Той, хто працював протягом 11 років, довів, що він гідний того, щоб його називали «медалістом». Четверо дівчат, за результатами ЗНО, підтвердили свої відмінні знання. Полтавська гімназія №13 пишається Івановою Наталією, Добровольською Анастасією, Панасюк Іриною, Прусовою Маріанною.
23 червня о 10.00 в ПД «Листопад» відбулося традиційне свято нагородження медалістів. Святкові вітання, вручення нагород, виступ міського голови, яскраві номери художньої самодіяльності та багато ще чого, що підтримувало гарний настрій та давало позитивні емоції усім учасникам свята, було в залі. Пишалися своїми дітьми присутні батьки, ділили з учнями смак перемоги учителі, відчувала гордість за навчальний заклад директор Орловська Н.В..
     Перше свято цього випускного дня відбулося, а попереду ще вечір та ніч. Тож продовження буде…