Останній шкільний вечір

Головна подія шкільного життя, підсумок одинадцяти років спільної плідної праці учнів, учителів, батьків – отримання атестатів! Випускний вечір в школі – незабутнє враження на довгі літа.
   Цього року Полтавська гімназія №13 вітала 51-го випускника з закінченням повної загальної освіти. 23 червня о 19.00 на шкільному подвір`ї зібралися вчорашні одинадцятикласники, їхні батьки, вчителі, гості, щоб переглянути випускний вальс – парад вечірнього вбрання. Саме ним традиційно в гімназії розпочинається свято юності, молодості, краси і щастя. Посмішки на обличчях, фотографування на згадку, світські розмови – все це передувало урочистостям, які ось-ось повинні були розпочатися в актовій залі, де на випускників чекала ведуча «Світського життя Полтавської гімназії №13» не Катя Осадча, а Наталка Іванова, випускниця 11-А класу, медалістка, спортсменка і просто красуня.
   Отримання атестатів, вітання директора Орловської Н.В., виступи класів, концертна програма, підготовлена випускниками, приємні сюрпризи, слова напуття батьків та багато ще чого залишили на згадку усі присутні. Незабутній вечір закінчився яскравим фаєр шоу, який подарували батьки своїм дітям.
    Ось і закінчився бал, погасли свічки… Для випускників це був останній шкільний вечір, а вчителі розуміли, що для них такий вечір ще не раз повернеться знову. І вже незабаром сьогоднішні випускники приведуть до школи своїх дітей.
    Життя продовжується…