Нова сторінка у житті першокласників відкрита!

1 вересня - особливий день у житті кожного. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.
Радісна, піднесена атмосфера панувала 1 вересня 2017 року і у Полтавській гімназії №13, навіть незважаючи на те, що на вулиці цього дня моросив дощик.        Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів та гостей гімназії у дружню родину.
На урочистій святковій лінійці вперше були присутні цілих 5 перших класів, які об’єднали допитливих і непосюдичих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах. Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – гімназію.
    Директор гімназії Наталія Володимирівна Орловська привiтала з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажала нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.
Особливу радість і гордість відчували усі присутні за учителя початкових класів із багаторічним стажем роботи Абрамовську Любов Аркадіївну, яка отримала цього дня почесну нагороду – звання Заслуженого вчителя.
   Та була на цій лінійці ще одна урочиста і ,одночасно, сумна мить – першокласник Волошин Єгор отримав нагороду свого батька, який нещодавно загинув, виконуючи військове завдання у зоні проведення АТО.
    Разом із Єгором усі присутні вшанували пам’ять героя. Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів і їх старші колеги.
    1 вересня залишиться особливо пам`ятним, сповненим незабутніх вражень та емоцій. Адже у житті першокласників відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.
                                      Хай буде всім нам день оцей, як свято,
                                      Хай буде щастя в серці у батьків.
                                      Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий
                                      Хай буде радість вищою від слів!