1 вересня – день особливий!

Традиційне свято – День знань оголосило початок нового навчального року. Не зовсім звичайним воно було у Полтавській гімназії №13, тому що через погодні умови відбулося в приміщенні спортивного залу. Але перший дзвоник для головних винуватців свята – першокласників пролунав так, як це й було заплановано: урочисто, цікаво та весело. Звучали пісні, розважали казкові герої, учні читали вірші, виступали гості.
     Цього разу до гімназії з офіційним візитом завітав заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Білокінь Микола Іванович. Він урочисто вручив державну нагороду, звання «Заслуженого вчителя України», учительці початкових класів Абрамовській Любові Аркадіївні. З гордістю спостерігали за цією церемонією учні, батьки та вчителі. Випускники минулих років, сьогоднішні учні Любові Аркадіївни, батьки звернулися до свого любимого вчителя зі словами вдячності. Та й сама нагороджена дякувала всім, хто був з нею поруч на шляху до високого звання: учням, їхнім батькам, адміністрації закладу, міській владі.
     Але життя несе з собою не лише приємні враження, а й хвилини суму та смутку. На святі першого дзвоника серед гостей були представники військомату, які привітали зі святом Волошина Єгора, учня 1-Д класу, сина загиблого героя України. Гості подарували хлопцю набір першокласника та побажали рости таким, як його батько – справжнім патріотом своєї країни.
     Новий навчальний рік розпочато! І вже в понеділок (4 вересня) приміщення Полтавської гімназії №13 наповниться знову дитячим гомоном та сміхом аж до 25 травня. Бажаємо гімназистам гарних оцінок та міцних знань! А вчителям - творчого натхнення та нових перемог разом зі своїми учнями!