ГОЛОСИ ЕНЕЄВИХ НАЩАДКІВ

П’ятнадцятий рік поспіль на початку вересня відбуваються урочистості з нагоди дня народження нашого земляка, славетного письменника – Івана Петровича Котляревського. Ушановуючи пам’ять батька «Енеїди», на Івановій горі уже вкотре нагороджують лауреатів і переможців щорічної міської дитячої літературної премії імені І. П. Котляревського.
     Учні нашої гімназії постійно беруть участь у конкурсі й неодноразово перемагали в ньому. Не став винятком і цей рік. Учениці 10-А класу Лісовська Вікторія й Спесовська Еліна надсилали на розгляд журі свої твори. І результат не змусив себе довго чекати. 7 вересня нинішнього року біля музею-садиби І. Котляревського відбулося нагородження цьогорічних переможців.
     Вікторія в номінації «Проза» у своїй віковій категорії посіла почесне ІІ місце, за що була нагороджена грамотою і подарунковим сертифікатом на отримання грошової премії у розмірі 1200 гривень. А Еліна в номінації «Поезія» у своїй віковій групі посіла І місце й отримала разом із почесною грамотою теж подарунковий сертифікат на отримання грошової премії у розмірі 1500 гривень.
   Готувала дівчат до конкурсу вчитель української мови і літератури Манюненко Вікторія Петрівна, яка разом зі своїми вихованками була присутня на церемонії нагородження й також отримала з рук мера нашого міста О.Ф. Мамая почесну грамоту.
    Вітаємо юних переможниць із цим вагомим досягненням і бажаємо в майбутньому не менш яскравих перемог, а їхній наставниці – креативності й творчого запалу!