Знай правила дорожнього руху

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» 13 вересня 2017 року на шкільному учбовому автомобільному майданчику Полтавської гімназії №13 відбувся показовий виступ вихованців гуртка ЮІР «Щаслива смуга» (Гульченко Іван, Жирова Дарина, Клєстова Анна, Топоркова Діана, Ширкевич Олександр та Явтушенко Анастасія - 8-В клас). Глядачами стали учні 2-4 класів (14 класів). Після виступу гуртківці провели цікаву вікторину для школярів початкової школи.
    ЮІРівці ознайомили учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвинули пізнавальний інтерес, уміння орієнтуватися на вулицях міста.
    Ми віримо, що набуті знання та навички стануть у нагоді молодшим школярам. Адже правила дорожнього руху існують для того, щоб на вулицях не виникали аварійні ситуації.