Майстерня міста 2017: вікторина з історії Полтавщини

14 вересня міський чотириденний фестиваль "Майстерня міста"  вже вдруге відкрився для громадських організацій, підприємств та небайдужих полтавців. У перший день організатори влаштували для старшокласників  вікторину з історії рідного краю - Полтавщини. Адже знати події та зміни, які відбувалися у твоєму місті  надзвичайно важливо для створення кращого майбутнього.  Дізнавшись про це свято, вчитель  з історії та правознавства Панкєєва Жанна Миколаївна запропонувала учням 9-А класу взяти участь. Сформувалася команда з п'яти дівчат (Кечеджі Наталія, Лавська Катерина, Лизенко Дарина, Лукашенко Єлизавета, Сухомлин Альона). Жанна Миколаївна надала деякий матеріал з теми та запитання, відповіді на які учениці шукали самостійно, вивчаючи літературу та різні інтернет-джерела. Додаткові години у школі  та плідна праця принесли свої результати. Наші дівчата посіли 1 місце! Та аби відрізнятися від інших опонентів, учениці Полтавської гімназії №13 вбралися у вишиванки та чорні спідниці. Саме завдяки такому етнічно-тематичному одягу  дівчата стали улюбленицями фотографів, журналістів та операторів. У фіналі вікторини на учасників очікували солоденькі подарунки, а переможці отримали чашки з емблемою  та назвою заходу.  Пишаємося нашими ученицями!