Полтавська гімназія №13 в гостях у галереї мистецтв!

Чудова країна – дитинство! Країна, яку відвідав кожен, але ніхто не зміг повернутися назад. Дивовижний світ дитинства!
Саме з такою назвою 21 вересня 2017 року о 14.30 у Полтавській галереї мистецтв було відкрито виставку дитячих робіт учнів Полтавської гімназії №13 з класів художньо-естетичного напрямку.
    Вступне слово директора галереї Курчакової О.М., виступ директора гімназії №13 Орловської Н.В., розповіді про особливості навчання в гімназії, номери художньої самодіяльності створили атмосферу творчого затишку.
Хвилювалися учні, чиї роботи були представлені на виставці. Не менш хвилювалася учитель Кривенко Н.М., під керівництвом якої діти створюють шедеври, зображуючи свої дитячі мрії, бажання, фантазії.
   Присутні з задоволенням переглянули роботи, пишалися досягненнями своїх однокласників, однодумців, друзів. Відчували гордість, що їм випала честь побачити свої творіння в залі ім..Саші Путрі, дівчинки, яка довгі роки продовжує вражати людей своїми малюнками.
   Сподіваємося, що ця перша виставка робіт учнів Полтавської гімназії №13 у Полтавському художньому музеї ім. М.Ярошенка буде мати продовження в нових презентаціях творінь дітей.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: