Твої таланти, Полтаво!

22 вересня, напередодні Дня міста, у Полтавській гімназії №13 відбувся концерт, присвячений саме цій події. « І що ж тут особливого?» - запитаєте ви. « День міста. Концерт. Усе зрозуміло». А особливо те, що концертну програму готував 5-Б клас! Для дітей, які місяць тому об’єднались в один колектив( 5-Б – це мікс декількох 4-х класів), це було, як кажуть, « випробування пера». Першій захід і відразу на паралель! Завдання не з легких! Тому діти хвилювались. Але не святі горшки ліплять.
Концертну програму готували всі разом, репетирували із запалом. Танцюристи, піаністи, декламатори - усім знайшлася роль. А невеличка кінострічка « Вулиця          Європейська» надала дітям більше інформації про рідне місто.
З дебютом тебе, 5-Б!