Юні науковці гімназії прозвітувалися про літню наукову практику

Сучасна шкільна освіта є багатогранною. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук згуртовує навколо себе обдарованих учнів 9-11 класів, котрі цікавляться різними сферами знань більш поглиблено. Це і є поштовхом до наукових досліджень. Разом зі своїми вчителями, котрі водночас є науковими керівниками, учні нашої гімназії працюють над створенням наукових робіт. Спочатку захищають їх на шкільному рівні, а потім – на міському.           Переможці міського етапу конкурсу приймають участь у обласному та всеукраїнському етапах.
           Для того, щоб гідно представити свою гімназію на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, юні науковці та їх наставники починають працювати ще влітку під час наукової практики. 21 і 22 вересня 2017 року в Полтавській гімназії №13 відбувся звіт з наукової практики, де учні звітували про виконану під час практики роботу, повідомили присутнім тему і напрямок свого дослідження, розповіли про наступний етап своєї роботи.
           Найкращими виступами відзначилися Борисенко Леся 11- Б клас (секція англійська мова), науковий керівник - Браташевська Тетяна Борисівна, Осінська Анастасія, 10-А клас (секція психологія), науковий керівник практичний психолог гімназії Редчук Ірина Анатоліївна; Бадула Анастасія, 9-А клас, (секція біологія людини) науковий керівник учитель біології Євсєєва Катерина Русланівна та Левченко Дмитро, 9-А клас, (секція комп’ютерні науки) науковий керівник учитель інформатики Крайнєва Тетяна Василівна.
              Бажаємо всім успіхів у подальшій роботі над дослідженнями та вдалого захисту робіт на гімназійному та міському рівнях!