«Вулиці рідного міста»

В рамках Тижня історії, правознавства, географії та економіки було проведено багато цікавих заходів. Один із них - «Вулиці рідного міста», наголос якого робили на їх перейменуванні. Учнями гімназії від кожного класу були підготовлені проекти-презентації віртуальних подорожей вулицями Полтави. Гімназисти провели велику самостійну дослідницьку роботу з цієї теми, показали набуті знання на уроках інформатики, стали професіоналами своїх творінь, а саме екскурсоводами рідного міста. Після перегляду виступів, журі підвели підсумки. Найбільше балів отримали Коваль Микола та Павленко Анастасія, учні 7-А класу. Серед робіт 6-х класів відмітили проект Сидоренка Михайла, Тупотіна Івана та  Шаповала Артема, учнів 6-Б класу. Оригінальною названа праця Кривоніс Єлизавети, учениці 8-Б класу. Серед 9-х класів відзначено проект Артеменко Катерини та Беспалого Євгенія. Найголовнішим є перемога  Панкєєвої Ж.М., вчителя історії та правознавства, яка зуміла зацікавити школярів у вивченні історії рідного краю.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: