Усі професії від учителя, а професія вчителя – від Бога!

Той, хто обрав для себе учительську долю і вирішив присвятити своє життя дітям, розуміє ступень відповідальності перед суспільством за сучасне й майбутнє країни. Не легка професія вчителя, можливо, сьогодні й не дуже почесна. Але наскільки цікава! По-справжньому це розуміє той, хто довгі роки сіє розумне, добре, вічне в дитячі серця.
      29 вересня у Полтавській гімназії №13 відбувся святковий концерт до Дня учителя. На цей раз він був у форматі творчого дуету: на сцені виступали учні та вчителі. З великою зацікавленістю спостерігали за дійством глядачі, які були вражені талантом виступаючих. А вчителі в черговий раз довели, що вони мають рецепт еліксиру молодості. Чудові пісні, танці, декламації, жива музика (скрипки, гітара) та багато інших несподіванок зустріла актова зала у той день. А вітальне слово директора гімназії – пані Орловської Н.В., що перетворилося на пісню-побажання, мабуть, було найбільшою несподіванкою для присутніх. Сучасна школа вимагає нових форматів, тож Полтавська гімназія №13 шукає їх!
    На свято були запрошені учителі-ветерани, які довгі роки плідно працювали у школі. Фото на згадку про зустріч було останній акордом заходу, з якого кожен виніс свої емоції: виступаючі – хвилювання від виконання, а глядачі – насолоду від почутого та побаченого. Позитивний настрій панував у залі під час концерту та ще довго відчувався після…