Не той тепер Миргород...

Щоб підтвердити чи спростувати слова класика, 5-Б клас Полтавської гімназії№13 цієї неділі вирушив до м. Миргород. Екскурсія містом почалась із відвідування краєзнавчого музею. Музей як музей, у кожному місті є такий. Але ж ,уявіть собі, саме тут діти зрозуміли, що Миргород – це місто, яке вражає. І своє перше враження учні отримали від карбування, автором якого був Є. Путря ( батько Саші Путрі). З портрета, під яким підпис Шевченко Т. Г., на нас дивився юнак. Як же цей молодий поет несхожий на того, якого всі ми звикли бачити!
    Їдемо далі й не перестаємо дивуватись. Курортна зона. Що це за молодий красунчик сидить на лавочці? Невже сам Хлестаков? Робимо світлини. Івана Івановича та Івана Никифоровича беремо за носа й загадуємо бажання! А щоб свиня язиком нічого в нас не злизала, фотографуємось зі свинею!Ну і ,звичайно, сам Микола Васильович! Здається, що він навіть слідкує за нами, дивиться, чи всі ми видатні місця відвідали.
    Так той Миргород чи ні? Може, з’ясуємо іншим разом, тому що час летить. І ось Миргород уже позаду, попереду кінний завод у Дібрівці. Катались верхи із задоволенням як справжні козаки та козачки!
     По вінця сповнені враженнями , гарним настроєм,повернулися діти в рідну Полтаву. Незабаром канікули, так, може, заплануємо іншу мандрівку?