4 жовтня – День захисту тварин!

Не в кожній домівці повинна бути тварина, але у кожної тварини має бути свій дім. А що робити тим чотирилапим безхатченкам, які живуть на вулиці? Про них маємо подумати ми – небайдужі люди з добрим серцем та відкритою душею.
    І саме цьому намагаються навчити педагоги та батьки учнів Полтавської гімназії №13, які долучилися до акції «Додай щасливих хвилин життя безпритульним тваринам». Даний захід був ініційований Центром захисту живої природи «Юний європеєць», який близько десяти років піклується проблемами чотирилапих безхатченків.
    4 жовтня 2017 року учні початкової школи з задоволенням поділилися своїми домашніми гумовими іграшками, які вони люб`язно погодилися подарувати тим тваринам, що зараз перебувають на пункті перетримки безпритульних тварин. Дітлахи приносили іграшки та вже цікавилися, коли буде оголошено місячник добрих справ, щоб допомогти тваринкам перезимувати.
    Дякуємо щирим дитячим серцям, що в черговий раз доводять: доброта врятує світ!