Особливі вітання для вчителів Полтавської гімназії №13 від учнів 4-их класів,до Дня Вчителя.

Такі щирі та неповторні, яскраві й особливі вітання одержали вчителі Полтавської гімназії №13 від своїх вихованців, учнів 4-их класів,напередодні Дня вчителя. Поробки з кольорового паперу, картону та природніх матеріалів тепер прикрашають стіни нашої другої домівки.
Фантазія учнів виявилася багатою: тут і дошка з олівцями, і засушені листочки з квітами, зібрані з такою любов’ю і повагою у осінній вітальний букет, і ніжні слова вдячності.
    В цей світлий та святковий день хочеться всім працівникам педагогічної ниви побажати здоров’я, гарного настрою, невичерпної творчості та натхнення до нових звершень, вдячних і люблячих учнів. Хай кожен день буде наповнений радістю і позитивом!