Школа і поліція

06 жовтня відбулася зустріч учнів 7-в класу з начальником відділу ювенальної превенції Іриною Миколаївною Корюк. Мета зустрічі – профілактика правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного навчального середовища. Хоча учні починають вивчати курс “Правознавства” лише у 9 класі, вже зараз вони повинні знати певні питання в галузі права. Зокрема, Ірина Миколаївна пояснила, що таке “ювенальна превенція” та чим вона займається, що таке “правопорушення” та якими вони бувають, з якого віку починається відповідальність за вчинене правопорушення та вкотре нагадала правила безпечної поведінки під час дороги до школи та додому. А щоб набуті знання запам’яталися, кожень учень отримав спеціальну пам’ятку. Тож, сподіваємось, що такі зустрічі будуть корисними та продовжуватимуться і в майбутньому.