“Ми – роду козацького діти, землі української цвіт”

“Ми – роду козацького діти, землі української цвіт” – під таким девізом 10 жовтня для учнів 7-х класів відбулися змагання, влаштовані напередодні Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Для того щоб захищати свою країну треба бути не лише сильним, хитрим, спритним, але й розумним. Тому наші змагання були не тільки спортивними (за що висловлюємо подяку учителю фізичної культури Ховратову Олександру Вікторовичу), а й інтелектуальними, де командам треба було продемонструвати свої знання з історії українського козацтва, правильно назвати видатних українських гетьманів та козацьків ватажків. Компетентне журі у складі учнів 9-А класу визначило переможців. Тож вітаємо:
1 місце – команда 7-А класу
2-місце – команда 7-В класу
3 місце – команда 7-Б класу.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: