Ми віримо гарне майбутнє - 2017

12 жовтня 2017 року відбувся ІІ етап обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів «Ми віримо в гарне майбутнє». Метою фестивалю-конкурсу є активізація діяльності органів учнівського самоврядування області; набуття досвіду громадянських дій та демократичної поведінки школярів у вирішенні соціально важливих суспільних проблем; виховання соціально-правових компетенцій учнів та молоді. Команда учнівського самоврядування Полтавської гімназії №13 «Парламентська республіка «13 ВОРД» не лишилася осторонь і взяла участь. Парламент гімназії підготував проект «Чисте довкілля – чисте сумління» (номінація «Охороняти природу – це здорово»).
Лизенко Дарина (9-А клас), Мамонтова Яна та Слободчикова Тетяна (9-В клас) гідно представили проект і здобули перемогу.
    Тож давайте привітаємо команду учасників учнівського самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та побажаємо перемоги на ІІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів «Ми віримо в гарне майбутнє».