«Веселі козачата»

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.
У нашій гімназіїї теж стало традицією проводити день козацтва ,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати національні традиції.
От і цей рік не став виключенням. Учні 2-х класів під керівництвом Мирось Н.В і 3- х класів під керівництвом Зуб Ю.С приймали участь у спортивному святі «Веселі козачата».
   Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням та гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки тішитися свідомості підростаючого покоління. Учні нашої гімназії продемонстрували швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.
    Це була одна із яскравих сторінок життя початкової школи !