Турнір юних географів

7 жовтня у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся обласний турнір юних географів (7-11 класів). У обласному турі Турніру брали участь команди команд з навчальних закладів м. Полтави та Полтавської області. Команди були сформовані під керівництвом Малої академії наук та повинні були підготувати змістовні відповіді (виступ не більше 7 хвилин) на раніше запропоновані питання. В конкурсі взяли десять команд. Від м. Полтави була створена збірна команда «Навколо світу» з учнів шкіл № 1, 2, 13, 29, 33. Честь нашої школи відстоював учень 10-Б класу Кіндій Павло, який достойно представив поставлені перед ним завдання. Команда нашого міста посіла почесне 3-тє місце, набравши рекордні 102,4 бали. (Цікаво, що на перше місце вийшла команда м. Горішні Плавні, яка набрала 104,9 балів.
   Команда показала високий рівень підготовки, згуртованість, командний дух та високу ерудицію. Бажаємо команді подальших успіхів на наступний рік. Так тримати!!!