Достойні нащадки козацького роду!

Славна добрими та героїчними традиціями українська земля.
     Її сини – запорізькі козаки – навіки увійшли до скарбниці пам'яті українського народу. Ми, її нащадки, маємо свято шанувати і примножувати козацьку славу. 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято було найбільшим святом для козаків. Цього дня у них відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали це свято, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву - Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва.
     Саме напередодні цього свята учні 1-х класів вирішили довести, що й вони – достойні нащадки козацького роду. Маленькі козачата змагалися у кмітливості, швидкості, спритності. Діти із задоволенням долучалися до різноманітних конкурсів: переправлялися козацькими «чайками» через Дніпро, возили сіль з Криму, відправляли листа турецькому султану, готували козацький обід. Вони щиро вболівали за своїх однокласників. Після свята у дітлахів залишилися незабутні враження.