РОДИННИЙ ФУТБОЛ

Його називають спортом номер один у світі. Він розбурхує серця мільйонів людей на Землі. Це більше, ніж гра. Це – футбол!
Навряд чи є у світі людина, яка не знає, що таке футбол. У цю гру грають на дитячих майданчиках і під час корпоративів, а професійні матчі ніколи не проходять на порожніх стадіонах – футболом «хворіють» мільйони людей.
   Є такі «хворі» і в 6-Б класі нашої гімназії. Дорошенко Андрій, Клименко Даниіл, Столяренко Данііл та Тупотін Іван у складі шкільної команди неодноразово брали участь у різноманітних змаганнях з футболу і демонстрували високий рівень підготовки, посідаючи найвищі місця у турнірних таблицях. От і зараз тривають чергові змагання між командами шкіл Полтави. Наші хлопці поки що лідирують, але попереду найвідповідальніші півфінальні й фінальний матчі. Тож уболіваємо за них і бажаємо яскравої перемоги.
   Знаючи про таку пристрасть своїх вихованців до футболу, класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна вирішила організувати товариську зустріч між дітьми та їх батьками, яка відбулася 18 жовтня цього року на уроці фізкультури. Для шестикласників поява батьків у залі виявилася цілковитою несподіванкою. Дорослі до останнього тримали все у секреті, і лише за кілька хвилин до початку уроку учитель фізкультури Приходько Павло Миколайович, який був суддею під час гри, оголосив про змагання між дітьми та їх батьками. Радості учнів не було меж. І навіть дівчата виявили бажання позмагатися зі своїми татами.
    Гра виявилася напрочуд запеклою. Ніхто із суперників не хотів зазнати поразки, діти грали на рівні з дорослими, а останні ні в чому молодшим не поступалися. Але гра є гра, у ній обов’язково має бути переможець. Ним цього разу виявилася команда батьків, яка здобула першість з рахунком 8:7. Діти спочатку засмутилися, але одразу ж домовилися про матч-реванш.
    Утомлені, але задоволені залишали спортзал шестикласники. Вони вже чекають на наступну зустріч. І, переконані, вона теж буде яскравою і незабутньою. Тож, далі буде…