ДОВГА КОСА – ДІВОЧА КРАСА

Цей вислів відомий усім. І дійсно, юну дівочу голівку коси прикрашали завжди. Звичайно, час зараз інший, і зачіски змінилися. Але коси… Коси не вийшли з моди. Просто вони стали дещо іншими. Сучасні модниці плетуть не одну, не дві, а багато кісок. Це і просто заплетене волосся, і прикрашене намистинами, мотузочками, квітами, і всім, всім, всім.
   Зачіска з кісок іде всім без винятку: і дорослим дівчатам, і зовсім юним красуням. Тому класний керівник 6-Б класу нашої гімназії Манюненко Вікторія Петрівна захотіла показати своїм вихованицям, які зачіски можна робити маленьким модницям – школяркам. Для цього вона організувала майстер-клас, який провела стиліст-перукар Папірник Ірина Володимирівна. Гостя на початку зустрічі розповіла шестикласницям про те, як потрібно доглядати за волоссям, якими засобами користуватися, продемонструвала фото найпопулярніших нині зачісок. Порадившись зі школярками щодо вибору бажаної зачіски, Ірина Володимирівна перейшла до найцікавішого – створення обраного дівчатками «шедевру».
   Майстер крок за кроком розповідала технологію плетення коси, показувала все озвучене власноруч на одній з учениць, а діти, ловлячи кожне слово стиліста, повторювали почуте на голівках своїх однокласниць. Дівчатка з неабияким захопленням чаклували над створенням зачіски – і результат виявився просто вражаючим. Кожна з юних модниць не залишилася без своєї оригінальної зачіски, кожна пішла додому сповнена натхнення й емоцій, що переповнювали її душу.
  Зустріч дівчаток зі стилістом-перукарем Іриною Володимирівною подарувала шестикласницям багато позитивних вражень. Тому класний керівник вирішила і в майбутньому організовувати подібні акції. І вже не за горами майстер-клас по створенню святкового макіяжу для юних красунь. Тож, далі буде…

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: