5- Б обіцяє вам…

Ось і пролетіла перша чверть. Пролетіла так швидко, як жовте осіннє листя, яке несе вітер. За цей нетривалий час
5- Б став справжньою родиною (нагадаємо, що в цьому класі діти зібрані з різних четвертих класів). І як же це вдалося їм? Може, хтось підкаже нам рецепт? А рецепт тут один, перевірений часом, – учителі-предметники простягли дітям руку допомоги, створили всі умови для того, щоб перехід із початкової школи до середньої ланки відбувся безболісно.
   Якби ви бачили із яким нетерпінням діти чекають на уроки Лариси Іванівни та Іраїди Володимирівни! На цих уроках завжди панує творча атмосфера. А урок, присвячений казкам І. Франка, взагалі був неперевершеним! (кл. керівник була в захваті від артистичних здібностей своїх учнів). Ваня Заможній навіть отримав особисту подяку від Лариси Іванівни (а це варте дорогого) за те, що відшукав відомості про те, що Іван Франко був мольфаром.
   Незважаючи на те що 5-Б – це клас поглибленого вивчення англійської мови й англійська тут « цариця наук», і математика, діти це зрозуміли відразу, може бути не менш захоплюючою, якщо вона викладається таким профі своєї справи, як Александрова Світлана Євгенівна.
   Дуже приємно, Ліля Станіславівна (німецька мова) майже відразу включила 5-Б до списку своїх улюбленців.
Діти вдячні всім учителям за знання, терпіння, любов. І ми обіцяємо вам, наші любі, бути вдячними й ніколи не підводити вас і рідну гімназію!