«Осінь така мила, осінь така люба…»

Вранці клени посмутніли,
А надвечір пожовтіли,-
І злетіло в небо листя
Понад лісом золотистим,
Ніби птахи.
     Осінній ліс приваблює не лише красою, а й своїми дарунками. Чого тут тільки не знайдеш восени! Справжня комора природи.
Під ніжними променями сонечка блищить чорна бузина, розчервонілися соковиті плоди барбарису, калини, шипшини…
     Осінь кликала, вабила учнів 4-А та 4-В класів до творчої майстерні «Осінь така мила, осінь така люба…». Діти, проснувшись раненько, бігли до гімназії, збираючи різнокольорове листячко. Їх там чекала Тетяна Олексіївна Скорик з осінніми піснями, чудовим фільмом про осінь та загадками про цю пору року. Із задоволенням учні працювали над колективною роботою, спілкувалися, ділилися враженнями про канікули.
     Побажаємо дітям бути і надалі такими ж творчими, відкритими та натхненними.