«Козацькому роду нема переводу»

Кожного року, 14 жовтня, увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа.
Учні разом з учителем фізкультури Третинник Юлією Володимирівною та класним керівником Скорик Тетяною Олексіївною підготували й провели змагання: «Козацькому роду нема переводу».
   Зібралися хлопчики 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г та 4-Д класів, які мають бажання стати справжніми козаками. Але одного бажання замало. Щоб бути козаками, треба мати неабияку силу, спритність та хоробрість.
   Діти брали участь у різних спортивних естафетах, навіть виконували логічні завдання на швидкість. У цей час дівчатка активно підтримували та вболівали.
Давидова Таня та Грінченко Олександра виконали чудові українські пісні.
    Всі отримали заряд позитиву та бадьорості. Побажаємо нашим козачатам радувати нас і знати, що сила у них є, і козацьку історію будуть пам’ятати.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: