І ПРАЦЮЄМО, І ВІДПОЧИВАЄМО

Ось і розпочалися такі бажані осінні канікули. Для учнів – це не лише можливість відпочити, але й відкрити для себе щось нове і цікаве. Як провести канікули з користю? Що робити під час вільного тижня? Куди піти і що подивитися?
    6-Б клас нашої гімназії на чолі з класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною усе спланував і багато чого встиг зробити за перший день канікул.
Хоча зараз час для відпочинку, шестикласники все ж знаходять можливість збагатити свої знання новою і цікавою інформацією. Так 23 жовтня діти відвідали консультацію з математики, яку охоче для них провела Александрова Світлана Євгеніївна. Після заняття, учні вийшли на подвір’я і прибрали закріплену за класом пришкільну територію. Веселі сонячні промені, що ніжно цілували дитячі щічки, краса осіннього ранку, перебування на свіжому повітрі подарували дівчатам і хлопцям чимало приємних емоцій. Тому не довго думаючи, учні запропонували своєму наставникові відвідати кінотеатр, що знаходиться в ТРЦ «Екватор». Учитель залюбки погодилась, і за кілька лічених хвилин усі сиділи в залі, очікуючи на захоплюючий фільм «Сторожова застава». Кіно виявилося неймовірно цікавим, і діти, і учитель отримали неабияке задоволення від його перегляду.
   Перебуваючи в гарному настрої, усміхнені й задоволені від проведеного разом часу діти виходили з кінотеатру й уже планували наступну зустріч. А вона, до речі, не за горами. Рівно за день, 25 жовтня, 6-Б клас вирушить на пошуки нових, не менш цікавих вражень. Про них ми розповімо у наступних випусках, а зараз головне, пам'ятати, що канікули – це не лише можливість відіспатися та не ходити до школи, а час, який можна провести корисно й неймовірно цікаво.