Екскурсія 11-х класів до кінологічного центру УМВС України в Полтавській області

23 жовтня 2017 року з метою ознайомлення із принципами правоохоронних органів учні 11-А і 11-Б класу відвідали кінологічний центр УМВС України в Полтавській області.
Діти познайомилися із працівниками центру та їх вихованцями, на власні очі побачили умови проживання, навчання та догляду службових собак.
    Сьогодні в кінологічному центрі живуть і віддано несуть службу 30 чотирилапих вихованців. Вони не раз брали участь у розкритті важких злочинів, в пошуках вибухівки, наркотиків. Неодноразово несли службу в зоні АТО. Та чи не найбільше емоцій викликали показові виступи кінологів зі своїми вихованцями.
    Кінологи показали і ще раз довели, що службові собаки це не лише хороші тварини, але й незамінні у роботі помічники.