"Піца своїми руками!"

Осінь чудова пора року. Як гарно гуляти по осінньому парку чи місту, але все ж таки трохи прохолодно. Але як добре зайти до піцерії, випити гарячого чаю чи шоколаду та поласувати піцою власного виробництва.
   Піца є однією з найпоширеніших страв у світі. Лише у США, за статистикою, щосекунди з'їдають 350 її шматків. А на батьківщині піци – в Італії – існують щонайменш 40 тисяч піцерій.
   До нашого раціону піца потрапила відносно недавно, із незалежністю України. До цього про неї знали лише професійні кулінари, а скуштувати піцу мали змогу лише ті щасливчики, які бували за кордоном.
   Та лише деякі заклади (наприклад, «Піца на дровах») погоджуються поділитися секретами приготування справжньої італійської піци та проводять професійні майстер-класи.
   Запропонований майстер-клас дав можливість дізнатись про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти, пов'язані з нею, а також власноруч приготувати піцу в гарячій пічці на справжніх дровах.
    Учасники майстер-класу (учні 6-Г класу) отримали заготовки з тіста. Заготовки змастили особливим томатним соусом, перетворивши їх на основу майбутнього кулінарного шедевру. Потім вибрали начинку на свій смак, обов'язково – із присутністю спеціальних видів сиру. Ще трішечки оливкової олії...І ось, піца нарешті вирушила до розжареної пічки.
    Ласували піцею вже за декілька хвилин! Діти з апетитом з'їли власноруч зроблену піцу, запиваючи обраним напоєм.