ЯК 6-Б У «ДИТЯЧІЙ ПЛАНЕТІ» РОЗВАЖАВСЯ

Осінні канікули у розпалі. Кожен день приносить щось нове й цікаве, дарує приємні враження й незабутні хвилини спілкування з однолітками.
25 жовтня таких приємних вражень в учнів 6-Б класу було вдосталь. Адже вони разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною провели незабутній день у «Дитячій планеті». Кожен із шестикласників знайшов тут собі розваги до душі. І на тарзанці накатались досхочу, і у футбол настільний зіграли, і піском помалювали. Не оминули хлопці й дівчата й батутну зону, поролону яму з дитячим скеледромом над нею. А змагання Дані Гаврилюка з Вікторією Петрівною в настільний теніс принесли неабияке задоволення як учневі, так і його вчителеві. Охоче діти грали в піжмурки на території розважального центру, а також каталися на міні-велосипедах.
    Після усіх цих забав шестикласники завітали до місцевого кафе, де насолодилися смачнющою піцею.
Трохи втомлені, але задоволені учні 6-Б класу поверталися додому. Діти обмінювалися враженнями від проведеного разом часу і запитували класного керівника про те, що ж їх чекає у ПОБД імені Панаса Мирного, яку вони відвідають 26 жовтня цього року. А там на них чекає відео-рандеву «Сім чудес України», але це вже зовсім інша історія.         Дочекайтеся, і ви теж дізнаєтесь, про що йде мова.