Юні піцейоли

26 жовтня… Осінні канікули… Перший сніг... А наші гімназисти 5а і 5в класів на чолі зі своїми класними керівниками Євсеєвою Катериною Русланівною та Макаренко Світланою Володимирівною вирішили відвідати майстер-клас по створенню власної піци. Для цього гостинно відчинила свої двері “Пріма-піца”. Знявши верхній одяг, п’ятикласники вимили руки й одягнули ковпаки й фартухи, як справжні піцейоли. Дослухаючись слів майстра, діти розкатали тісто, змастили його соусом, засипали тертим сиром та різноманітною начинкою (помідорами, шинкою, ковбасою, ананасами). Після закінчення всіх приготувань, піцу віднесли до печі. Діти з нетерпінням чекали на її повернення. З величезним задоволенням школярі ласували, власноруч приготованою, піцою.