ЗУСТРІЧАЄМ ЦІКАВИХ ЛЮДЕЙ

30 жовтня 2017 року до учнів 5-Г класу завітали цікаві гості. Це були представники Української Академії Лідерства (УАЛ) Святослав Келиш-Золотайко та Богдан Дубильовський. Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл, що базується на вихованні лідерських якостей і навичок. Вона заснована у 2015 році інвестиційним фондом Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України.
   Пан Святослав – художник, мистецький активіст, ментор Полтавського осередку УАЛ, журналіст у минулому. У невимушеній бесіді він познайомив школяриків із творами мистецтва, заглибився в історію його виникнення. Також гість продемонстрував фільм про творчість відомих дизайнерів, розказав про мистецькі проекти «Вертеп», «Мурал», які невдовзі буде втілено в нашому рідному місті.
  Другий наш гість розповів гімназистам про правила поводження в соцмережах, назвав основні види шахрайства та способи захисту від нього. Діти із задоволенням відповідали на питання ментора з комунікацій Української Академії Лідерства пана Богдана.
    Наприкінці зустрічі гості закликали учнів не боятися проявляти свої творчі здібності, навчатися бачити красу в кожній миті життя.
Хлопчики й дівчатка дякували гостям і запрошували їх приходити ще.