Розпочався тиждень англійської мови!

- Do you speak English?
- Yes, I do.
   Це найпростіший діалог, який ми знаємо. Та знання наших учнів звісно набагато глибші, тому що робота кафедри іноземних мов у Полтавській гімназії № 13 добре налагоджена. Працюють тут кваліфіковані викладачі, майстри своєї справи.
   Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми ознайомлюємось із традиціями й звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
   З метою розширення та поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного збагачення у гімназії проводиться «Тиждень англійської мови» (30.10 - 03.11).
  Він розпочався з виставки-презентації «We learn English», яку було організовано вчителями англійської мови Богдан Л.В і Капустян Ю.М. Відвідуючи її, учні могли ознайомитися з визначними місцями, письменниками, святами й традиціями англомовних країн.
   Також у понеділок 30 жовтня було проведено конкурс малюнків «Happy Halloween» для учнів початкової школи. Діти отримали завдання заздалегідь, проявили свої знання і творчість, зображуючи на малюнках своє бачення свята Halloween. Учні взяли активну участь у цьому заході й з нетерпінням чекають наступних конкурсів, щоб показати свої уміння та навички.
   Протягом тижня буде проведено багато цікавих заходів та конкурсів, де діти зможуть показати й перевірити свої знання.