«Happy Halloween»

Останнім часом Гелловін у школі відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля. 31 жовтня у рамках тижня англійської мови у 4-Б класі відбулася святкова розвага «Happy Halloween», організована вчителями англійської мови Цимбал Т. В. та Костенко Н. О.
    Важко знайти дитину, котрій не подобалось би вбиратися в карнавальні костюми, слухати «страшні» історії, відгадувати «страшні» загадки і брати участь у «страшних» вікторинах. А тому учні з цікавістю та відповідальністю поставилися до проведення заходу: підготували змістовні повідомлення про походження та традиції святкування, підібрали для себе цікаві образи, активно виконували тематичні завдання. На завершення наші привиди, відьми, скелети, вампіри, вершники в масках та інші нечисті сили повеселилися під святкову тематичну анімацію. Всі учасники залишилися задоволеними від проведеного заходу, а переодягати костюми ще так довго не хотілось...