Пізнавальна вікторина, присвячена Дню Подяки!

На разі розпочався тиждень іноземної мови в Полтавській гімназії № 13. Традиційно проводяться тематичні заходи, присвячені вивченню англійської мови. Це і виховні заходи, і майстер-класи з виготовлення тематичних поробок та листівок, і конкурси, і святкові розваги,  квести і брейн-ринги. От і сьогодні, 1 листопада в 4-Д класі на уроці англійської мови відбулася пізнавальна вікторина, присвячена Дню Подяки, який святкують в Америці. Діти готувалися до свята, робили творчі переклади віршів. Під  час вікторини учні змагалися двома командами, брали участь у пізнавальних і розважальних конкурсах, писали святкові тематичні листівки із теплими словами подяки. Всім було весело і цікаво. Наприкінці заходу у нас вийшло чудове дерево-подяки  із словами вдячності батькам, рідним, найближчим і найдорожчим людям.