Нечиста сила завітала на урок англійської до 2-А класу

«Happy Halloween! Happy Halloween! Happy Halloween!» - лунало привітання по всій школі та веселий дитячий сміх.
Давня, сива традиція, святкувати 31 жовтня День всіх святих, запалювати гарбузи-ліхтарики, перевтілюватись у нечисть та вимагати різноманітні смаколики. І, як не дивно, особливо це свято полюбляє малеча, адже так цікаво перевдягнутись в улюбленого героя та трохи попустувати. Ще й отримати солодощі за це!

Не оминуло свято і 2-А клас. Нестандартний урок пройшов дуже швидко та весело. Діти дізнались про традиції святкування Хеллоуіну, перевтілилсь у різних монстриків, приготували святкові листівки для своїх батьків, поспівали пісеньки, та просто добре провели час. Святковий настрій був на висоті і задоволені учні з радістю прониклись атмосферую Хеллоуіну. Тому, ще довго це свято буде одним з найулюбленіших, а школа та її гості ще не раз почує «Happy Halloween!»