Святкова виставка гарбузяних ліхтарів у 1-А класі

Тисячі років тому стародавні кельти та ірландці вирізали ліхтарі з гарбузів наприкінці сезону жнив та збору врожаю. Вони вірили, що це захистить їх заготівлі, худобу та домівки від голоду, холоду, та всього, чого не могли пояснити словами. Тепер це свято стало міжнародним, і щороку, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, у всіх куточках світу, дорослі і діти, святкують Хеллоуін.
    Коли на дворі стає похмуро та холодно, приходить час запалити ліхтарі. Та ліхтарі у 1-А були не звичайні, а чарівні! Ліхтарі на ім’я Джек. Джек, котрий відлякує всі злі сили та захищає будинки і приміщення від проявів потойбічних істот. Після майстер-класу з вирізання гарбуза, учні та їх батьки мали чудову нагоду цікаво провести час разом, поспілкуватись та проявити свої креативні здібності. Яких тільки гарбузів-оберегів не було! Саме тому нашу школу оминало всіляке лихо цього тижня, адже стільки чудових Джеків виготовили дітлахи у своїх дружніх, талановитих родинах.

Це був цікавий досвід для кожного, і малеча ще надовго запам’ятає таке трохи моторошне, але яскраве та захоплююче свято Хеллоуін.

Happy Halloween!