Урок довжиною в життя…

Опубліковано в: Заходи

    Цього понеділка в гімназії №13 розпочався тиждень української мови та літератури. Тиждень мови… Але ж чи можна вивчення рідної мови обмежити жорстокими рамками? На думку спадають слова Ф. Вольтера : « Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя ». Саме це доводить 5-Б класу на своїх уроках їх учитель української мови та літератури Шостак Лариса Іванівна. Тож, урок довжиною в життя…
     У вівторок діти із задоволенням читали й обговорювали « Хуху – Моховинку» Василя Короліва – Старого ( нашого співвітчизника). Сюжет казки базується на класичній суперечці добра та зла. Здається , все простіше простого. Але ж учитель так скоординувала свою роботу з учнями, що доля головної героїні не залишила байдужим нікого із 5- Б. У казці добро несуть фантастичні істоти, а зло – людина. Усе як у справжньому житті.
     Слід зауважити, що 5-Б – це клас із українською мовою навчання, тобто більшість дітей є україномовними. Водночас перехід на українську Поліни Борисенко( дівчинка чотири роки здобувала знання в класі з російською мовою навчання) здійснився органічно. Дитина навіть і не помітила, що почала спілкуватись виключно українською.
5-Б розуміє, що з 1 вересня їх співпраця з учителем спрямована на результат, на 200 балів із ЗНО. А кращій рейтинг для вчителя – вдячні очі дітей і фраза Насті Попової : « Ми скучили за Вами…»

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки