Толерантні стосунки між однолітками

Кожен із нас мріє мати багато друзів, ніжні й довірливі стосунки у родині, досягати взаєморозуміння з іншими людьми. Але, на жаль, у житті бувають прикрі моменти, коли люди ображають одне одного, ведуть себе грубо, некоректно. Як такі вчинки впливають на нас, як уникати подібних ситуацій, пробували з’ясувати учні 6-Б класу під час тренінгу «Толерантні стосунки між однолітками». Організувала цей захід 8 листопада нинішнього року для своїх вихованців класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна, а провела – працівник Полтавського обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Радченко Антоніна Вадимівна.
   Дуже насиченою і корисною виявилася ця зустріч. Діти були уважними, зосередженими, легко йшли на контакт із гостею і з неабиякою зацікавленістю виконували всі завдання, що пропонувала пані Антоніна. Та ж у свою чергу показала цінність добрих стосунків між ровесниками – хлопчиками й дівчатками; дала уявлення про вплив поведінки та відносин у колективі на власне здоров’я та здоров’я інших; працювала над виробленням вміння проявляти ввічливість, тактовність, повагу, чесність та порядність; сприяла прояву позитивних стосунків між дітьми різної статі; вчила виявляти взаємну повагу.
  Багато нового на заході почули шестикласники. Кожен узяв собі на замітку щось потрібне особисто йому, але всі одностайно погодились продовжувати й надалі організовувати подібні зустрічі. Та головне, що діти усвідомили – повагу інших треба заслужити, але ж і інших треба поважати!