Мовно-літературний квест “Знати українську – це модно!”

Протягом року учні 7-В класу беруть участь у різноманітних шкільних мовно-літературних конкурсах присвячених українській мові. Але цього року вони вирішили не обмежуватися лише нашою гімназією і 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, вирушили до  обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара та взяли участь у мовно-літературному квесті “Знати українську – це модно!” Бібліотекарі радо зустріли нас, розповіли про бібліотеку та запропонували цікаву та захоплюючу подорож у світ української мови. Дві команди мандрували станціями “Історична”, “Фольклорна”, “Мовознавча”, “Дивослово” та виконували різні завдання, якісь були легкими і діти швидко з ними справлялися, а над деякими треба було подумати. Хтось виявився вправнішим і впевнено вивів команду до перемоги, а комусь пощастило менше, але 2 місце – це теж маленька перемога. Тож не засмучуємся. Іншого разу пощастить більше.