Вчимося зустрічати гостей

Опубліковано в: Заходи

    Триває курс майстер-класів для учнів 6-Б класу, що організовує для своїх вихованців класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна. Раніше ми розповідали про зустріч юних красунь зі стилістом-перукарем, яка навчала шестикласниць робити як святкові зачіски, так і зачіски на кожен день. Сьогодні (13 листопада) дівчата стали учасницями чергового майстер-класу з підготовки й організації популярного нині виду застілля – фуршету.
   Таку форму прийому гостей використовують зараз і для святкування днів народження, і ювілеїв, і Нового року, і різноманітних сімейних свят. Тому Вікторія Петрівна звернулася до вчителя трудового навчання Гончарової Любові Михайлівни та колишньої випускниці нашої гімназії Голуб Дарини, яка знається на організації подібних заходів, щоб ті навчили маленьких господарочок, як можна небанально й по-особливому організувати свято.
   Дарина розповіла дівчаткам, що означає слово «фуршет», звідки воно походить, як правильно його підготувати й провести. Шестикласниці, для яких майстер-клас став приємною несподіванкою, уважно й захоплено слухали пояснення гості, кожна хотіла запам’ятати всі деталі, щоб спробувати організувати подібне вдома самостійно.
    Після короткої розповіді настав час практики. І майбутні господині під пильним керівництвом Любові Михайлівни й Даші почали творити справжнє кулінарне диво. Вправно виконуючи всі рекомендації своїх наставників, дівчата приготували неперевершений фуршет. Але краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Тому перегляньте фотогалерею й самі в усьому переконаєтесь.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою:
http://sch13.pl.ua/k2-component/zakhodi/item/885-vchymosia-zustrichaty-hostei#sigProIdf0e3dad999

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки