Цікава подорож учнів 4-В та 4-Д класів

З незабутніми враженнями учні 4-В та 4-Д класів повернулись з поїздки до міста Кременчук. Діти відвідали кондитерську фабрику "Roshen", де ознайомились з технологіями виготовлення цукерок та побачили як сортують продукцію.
   Дізналися, що заводи, які виготовляють солодощі компанії "Roshen" розташовані не тільки в Україні, але і за кордоном.
Щоб потрапити на фабрику в робочий цех, всіх відвідувачів одягли в спецодяг: халат, шапочки і бахіди. Саме так на фабриці дотримуються санітарних норм та гігієни.
   На згадку про відвідування "найсолодшого виробництва" діти одержали подарунки з цукерками та логотипами фабрики.
Також учні відвідали музей воєнної техніки під відкритим небом, побачили танки, літаки, котрі використовувались у часи Великої Вітчизняної війни.
   Погода в день екскурсії була тепла, сонячна і діти з великим задоволенням гуляли по набережній Кременчуцького водосховища, знайомились з парками, відвідали Поляну казок, ігровий майданчик і спортивне містечко.
   Такі автобусні екскурсії сприяють дружній атмосфері в колективі, розвивають інтерес до пізнавальної активності, бажання вивчати свій рідний край, розширювати кругозір дітей.